Długotrwały ból pod lewą łopatką

Od czterech tygodni mam problem z bolem pod lewa lopatka, a gdzies tak od tygodnia bol nasilil sie i dodotkowo zdretwiwla mi ewa reke od lokcia do nadgarstka dodotkowo bol od barka do lokcia chwilami jest tak duzy ,ze ciezko jest wytrzymac. Lekarz prepisal mi Codeine ale tabletki dziaaja tylko chwile , poza tym chodze po nich jak po narkotykach, ciage jestem senny a bol jak byl tak jest. Prosze o jakakolwiek pomoc. Z wyrazami szacunku K.Gniewk

Może te objawy to zespół bolesnego barku.Warto wykonać rtg barku.Niestety te dolegliwości nie ustępują szybko.Wskazana poza leczeniem farmakologicznym jest fizykoterapia ,oszczędzanie obciążeń tej kończyny ,czasami odciążenie( temblak) przynosi dobre efekty.
Uwaząm ,ze warto udać się do neurologa.

Pozdrawiam ciepło