Długotrwały świąd skóry w okolicy stawu łokciowego

Mam świąd skóry od lat, głównie okolicy stawu łokciowego, ale w zasadzie od przegubów do ramion. Plecy i brzuch także, ale generalnie najbardziej te ręce. jest tak straszny świąd, który nie pozwala spać ani spokojnie żyć, najbardziej w nocy. Czasami przeradza się w pieczenie, ból i mam wrażenie jakbym była mocno wysmagana pokrzywą. Nie ma żadnych znaków na skórze widocznych gołym okiem. Lekarz rodzinny, dermatolodzy nie wiedzą co to jest. Przetestowali na mnie mnóstwo leków, zrobili badania i n

Milena Lubowicz

Może to alergia? Trudno mi cokolwiek pomóc gdyż nie podaje Pani jakie badania były wykonywane oraz jakie leki już używane.
Pozdrawiam