Dłuższe krwawienie miesiączkowe i ból głowy a stosunek z prezerwatywą

Witam. Mam 18 lat i do tej pory miesiączki występowały co 25-27 dni. Mam chłopaka z którym się kochałam, ale było to 26 dnia cyklu, nie było wytrysku robiliśmy to z prezerwatywą która była w porządku. Wiem, że szanse na to żebym była w ciąży są małe. Objawy okresu już były : gorąco, wypryski na twarzy,bóle nerek. Proszę o pomoc. Nie wiem czy ma to znaczenie ale ostatnie krwawienie trwało 7 dni, a zawsze trwa 5. Ostatnio również bardzo bolała mnie głowa, bo bardzo reaguję na zmianę pogody.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Prawdopodobnie są to objawy wahań hormonalnych, które mogą w tym wieku występować dość często.