Dni niepłodne, pęknięta prezerwatywa a ryzyko zajścia w ciążę

kochałem się z dziewczyną pod koniec gumka pękła i skonczyłem w niej dodam ze dziewczyna ma dni niepłodne jaka jest szansa zajscia w ciąze ?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Jeżeli były to dni niepłodne, nie ma szansy na ciążę. Warto jednak podkreślić fakt czy na pewno był to okres niepłodny. Tego nie jestem w stanie stwierdzić.