Dni płodne zaraz po miesiączce

witam ostatni cykl wydłużył się mi o 10 dni trwał 39 dni a teraz lekarz na usg stwierdził iż w jajniku jest pęchęrzyk dzień po badaniu dostałam miesiączkę a 3 dni po niej miałam płodny śluz i wyraźnie otwartą szyjkę teraz jest 13 dzień cyklu szyjka nisko zamknięta ale jakaś jakby większa miękka czy możliwe że dni płodne wystąpiły zaraz po miesiączce od 2 dni jestem bardzo osłabiona ciągle bym spała

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do ginekologa. Odpowiednia analiza badania oraz danych z wywiadu pozwoli określić odpowiednie postępowanie.

Małgorzata Panek

Najprawdopodobniej cierpi Pani na zaburzenia hormonalne. Należałoby oznaczyć poziom hormonów we krwi. Proszę udać się do ginekologa.
Pozdrawiam