Do jakiego chirurga może udać się mój tata?

mam pytanie do chirurga bo muj tata ma guza i to sporego 6x8x11 bylismy jednym szpitalu byl 3 dni drugim odesłali byl w krakowie 7 dni ordynator muwił ze pozostało 2 miesiące czy naprawde nie da się nic zrobić myslimy prywatnie do chirurga iść ale chyba nie ma sensu

Lek. Bartłomiej Grochot

Ciężko się ustosunkować do taki niejednoznacznego opisu. Muszą Państwo mieć świadomość, że w publicznej ochronie zdrowia kolejki są powszechnie występującym zjawiskiem, nie tylko w Polsce.