Do jakiego lekarza iść z guzkiem na szyi?

Witam od dłuższego czasu mam guzka na szyi od strony pleców .Do jakiego lekarza mam udać się z tym problemem .Guz nie boli,przeszkadza w codziennych czynnościach gdyż obciera się o ubrania.

Lek. Paweł Szadkowski

Najpierw proszę się udać do lekarza rodzinnego. On obejrzy zmianę i wypisze skierowanie do odpowiedniego specjalisty, gdyż z takiego opisu nie jestem w stanie odgadnąć, czym owa zmiana jest.