Do jakiego lekarza mam się wybrać z moimi objawami?

Witam. Mam bardzo duży problem, który od dwóch lat nie pozwala mi normalnie funkcjonować. Zaczęło się od "uderzenia" kiedy byłam w pracy - serce zaczęło mi walić jak szalone, miałam mleczko przed oczami i czułam fale gorąca oraz zimnego potu. W pierwszej chwili myślałam ze jest to zawał. Od tamtej pory moje życie zmieniło się o 180 stopni. Codziennie zmagam się z uczuciem odrealnienia, mam światłowstręt, jestem cały czas zmęczona i senna i miewam stany przedomdleniowe. Psychiatra po zwykłej rozmowie stwierdził u mnie f.43, kardiolog niedomykalność zastawki mitralnej ale ja nadal czuję, że coś jest nie tak. Morfologia, tarczyca i cukier badane co pół roku w normie. Nie wiem juz do kogo się zgłosić i co mam robić, ponieważ są dni gdzie wszystko wydaje się być ze mną ok, a są takie dni gdzie ledwo stoję na nogach, przez co boję się wychodzić z domu i przebywać wśród ludzi. W pracy tez nie jest dobrze, bo w momentach w których kręci mi się w głowie boję się że zemdleje. Nie wiem, naprawdę nie wiem co mam.robić i z jakim lekarzem rozmawiać, czasami wydaje mi się że Ci do których chodzę po prostu bagatelizuja to co do nich mówię. Bardzo proszę o pomoc.

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Radziłbym skonsultować się z psychiatrą aby włączył leczenie oraz z kardiochirurgiem - aby ustalił bądź wykluczył wskazania do operacji zastawki.