Do jakiego lekarza może się udać jeszcze moja mama?

Od ponad miesiąca moja mama (lat 70) chodzi po różnych lekarzach ale do tej pory nie udało się nikomu postawić prawidłowej diagnozy. Objawy które występują są następujące - w różnych porach dniach występuje w okolicach szyj czerwony obrzęk. Dodatkowo występują duszności, dławienie,uczucie - "jakby mnie ktoś dusił". Zrobione zostały badania kardiologiczne - echo serca, ekg, które wyszły prawidłowo. Dopler żył oraz usg szyi też wyszły dobrze. Wykluczono również alergię wziewną, po zrobieniu testów. Tomograf głowy nic nie wykazał. Laryngolog rozkłada ręce. Nie wiemy do kogo mamy się udać. Czy można prosić o informację co można w takiej sytuacji zrobić i do kogo się udać?

można jeszcze rozważyć wizytę u dermatologa, aczkolwiek w tym przypadku powinien pomóc alergolog