Do jakiego lekarza powinienem się udać z bólem dolnego odcinka pleców?

Dzień dobry. Mam na imię Jakub, 26 lat.Rok temu zaczął się mój problem z bólem dolnego odcinka plecow(spięte, czasem rwanie, promieniowanie od ledzwiowego odcinka,aż na pośladki gdzie one najbardzie były spiete) chodziłem na fizjoterapia miałem robione zabiegi( laserem,chiropraktyke,akopunkture I także masaze) zabiegi pomagały chwilę Ale zaraz wracał bol. W obecnej chwili czuje lekkie promieniowanie głównie jakby około kręgów tu za prawym biodrem.. tak zwane kłucie. Często też na odcinku szyjnyn zbiera się jakby woda..(z moich ustaleń jest to wdowi garb). Raz jest raz go nie ma.. mam tez z tego co wyczytałem lekko wysunieta miednice (nad nią pracuje cwiczeniami) I stwierdzam, że mam lekką lordozę. Prośba jest moja taka do kogo z tymi problemami się udać? Ostopeta , chiropraktyka czy fizjoterapeuta? Czy może najpierw jakiś lekarz ogólny jak neurolog? Nie mam już pojęcia co z tym zrobić. Obecnie jestem w Polsce jeszcze 8 tygodni w Gliwicach z pracy w delegacji. Chciałbym przez ten czas podjąć jakieś leczenia lub chociaż zdiagnozować moje problemy ale nie wiem od czego zacząć. Dziękuję za pomoc.

Czy pracuje Pan fizycznie? Czy był Pan wcześniej diagnozowany w kierunku innych wad postawy? Jak wygląda Pana dzień? Z mojej strony polecam wizytę u fizjoterapeuty który spojrzy na Pana holistycznie, gdyż możemy mieć tutaj problem z Pana postawą i nad tym trzeba by popracować. Same ćwiczenia nie wystarczą jeśli mamy np. problem z koślawymi kolanami, lub zablokowane stawy krzyżowo-biodrowe lub przykurcze w miednicy. Polecam mądrego fizjoterapeutę! Pozdrawiam