Do jakiego lekarza powinienem umówić się na wizytę?

Witam , do jakiego lekarza się udać , jakie badania jeszcze zrobić ? Mam 30 lat od około już 2 lat się mecze , osłabienie , arytmię , nieprawidłowe stolce , pół rzadkie czy postrzępione luz jaśniejsze niż zwykle , śluz czy zdarzyła się nawet krew , drżenia mięśni samoistne coś Ala skacząca powieka ale w całym ciele nawet w odbycie czy prostacie więc jakby mało witamin albo nie przyswajane, USG brzucha nie raz wszystko w normie , w gastroskopia wyszło zapalenie żołądka , h pylori, drobne owrzodzenia w przełyku i jeden gojacy się wrzód w żołądku , ale to już ponad pół roku temu i jako taki żołądek nie doskwiera bardziej te wypróżnienia i arytmię , z tomografię wyszły jakieś drobne torbeki na wątrobie do 10 mm, Z wyników krwi nieprawidłowości były w przypadku żelaza , zawsze za wysokie 200-300 przy normie do 180 i bilirubina też dwukrotnie podwyższona , proteinogram też z tego co pamiętam nie wyszedł zbyt dobrze przy czym jeszcze hemoglobina na granicy normy bądź lekko podwyższona 16-17 w tych granicach , nie robiłem jeszcze kolonoskopii ale się boje i nie wiem czy ona by mogła wyjaśnić to wszystko , hemochromatoza odrzucona , wyszło że mogę być nosicielem ale nie mogę na nią chorować , tarczyca , nerki , trzustka czy nawet enzymy wątrobowe mieściły się w normie jeśli chodzi o parametry laboratorium, a dodam jeszcze że wydaje mi się że wypada mi więcej włosów z głowy gdy po nich przejadę nad zalewem i więcej ich dostrzegam w łóżku , mocz często ciemny gdy np dużo pije gdzie powinien być jasny więc dziwne albo zdarza się i chyba oo jedzeniu jeśli to możliwe że jest żółty ale bardzo mętny i nieprzejrzysty ale następne oddawania moczu już są normalne , nie mogę funkcjonować normalnie z tym wszystkim . Pozdrawiam i mam nadzieję że ktoś mnie pokieruje co dalej zrobić , mam skierowanie do hematologa może się uda zrobić jakieś szczegółowe badania z krwi . Pozdrawiam
MĘŻCZYZNA, 30 LAT 5 miesięcy temu

Dzień dobry.

W opisanym przypadku dobrze było by z korzystać z konsultacji dobrego gastrologa i hematologia.

Każdy z wymienionych specjalistów po zapoznaniu się z dokumentacją medyczną i po badaniu fizykalnym zleci odpowiednią diagnostykę która pomoże w rozpoznaniu opisanych objawów i skutecznego leczenia.

Pozdrawiam

Mariusz Bek