Do jakiego lekarza powinna udać się osoba z łuszcząca się skórą po uderzeniu w piszczel?

Rok temu na przednią czesc kosci piszczelowej spadł mi ciezki przedmiot wynikiem tego doznalem bolesnego i ciezkiefo stluczenia. Obrzęki minęły ale wklęsniecie tkanki w rym miejscu nie ustąpilo. Coraz czesciej skora w tym miejscu swędzi i mam luszcząca sie skore. Do jakiego lekarza udac sie z tym i jak rozumiec stan rzeczy?

Lek. Paweł Szadkowski

Podczas uszkodzenia mogło dojść do uszkodzenia głębiej położonych tkanek i kości i stąd wklęśnięcie. Swędzenie skóry i zmiany w jej obrębie mogą być wynikiem urazu. Jeśli nie konsultował się pan wcześniej z ortopedą to można się do niego udać w celu oceny miejsca urazu.