Zapytaj lekarza

7 3 6 , 5 2 0

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Do jakiego lekarza się udać, aby zrobić badania w kierunku candida?

Witam . Mam w gardle canadida albicans tzn. Jestem po leczeniu tygodniowym flucofastem więc nie wiem czy mam nadal ale miec miałem bo wyszło z wymazu właśnie z gardła i wyszło to j że nie liczne. W piątek zrobie kolejny wymaz czy pozbyłem się tego czy nie no ale zrobię też wymaz z jamy ustnej i języka bo wydaje mi się że tu tak że jest bo język biały na końcu i tak do połowy aż i na końcu jakieś delikatne kosteczki więc mozliwe że jest i podniebienie delikatnie też białe więc w piątek wymaz i będę wiedział co i jak. I chciałbym takze zrobić badanie z jelit , żołądka i przełyku czy tego nie ma tam też gdzies bo objawy jakie mam to burczenie w brzucha jak leżę i gazy więc aby być spokojnym chciał bym także je zrobić aby być spokojnym i wiedzieć że jak tego nie ma to nie ma i pytanie do kogo udać się aby zrobić takie badania (jak najbardziej może być prywatnie) i na czym takie badania polegają jak się je wykonuje itp. Liczę na konkretną odpowiedzi bo to dla mnie bardzo ważne. Z góry dziękuję :)
MĘŻCZYZNA, 18 LAT ponad rok temu

Badania w RZS

W przypadku podejrzenia reumatoidalnego zapalenia stawów należy poddać się szczegółowej diagnostyce. Profil reumatyczny to badania, które pozwalają zdiagnozować choroby reumatyczne. Na wszelkie pytanie odnoszące się do badań odpowiada dr n. med. Maria Rell-Bakalarska.

Lek. Bartłomiej Grochot
77 poziom zaufania

Witam. Materiał do badań na obecność candida w przełyku, żołądku oraz jelicie można jedynie pobrać droga gastroskopii. Pozdrawiam.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy