Do jakiego lekarza się udać przy moich objawach?

Szanowni, prośba o pomoc i poradę do jakiego lekarza specjalisty się udać i jakie dodatkowe badania wykonać w celu zdiagnozowania przyczyny występowania poniższych objawów otrzymujących się już od ponad 3 miesięcy: Pacjent: M, 30 lat, 179 cm, 78 kg - Podwyższona temperatura ciała - 36,9 - 37,4; - Nieustające zmęczenie; - Brak energii do jakiejkolwiek aktywności fizycznej; - Obniżona zdolność do skupienia się, koncentracji; - Ból / pieczenie oczu; - Zawroty głowy podczas gwałtownej zmiany pozycji na stojącą; - Okresowo silne krótkotrwałe bóle głowy o różnym umiejscowieniu; - Bóle brzucha, głównie pod mostkiem, uczucie dyskomfortu; - Wzdęcia; - Nieregularny stolec; - Zaburzenia snu: senność w ciągu dnia, problemy z zaśnięciem w nocy; - Sporadycznie ślady krwi podczas wydmuchiwania nosa; W ubiegłym tygodniu wykonałem rozszerzone badanie krwi z markerami. W wyniku wyszedł nieprawidłowy rozmaz krwi reszta w normie. W poprzednim badaniu wykonanym w listopadzie rozmaz również był po za przyjętą normą W porównaniu z badaniem wykonanym ok. 4 lata temu rozmaz zauważalnie uległ zmianie. Poniżej wyniki rozmazu z ostatniego badania: % neutrocytów - 42,6 % \/ / zakres referencyjny: 45 — 70 % limfocytów 37,8 % / zakres referencyjny: 20 — 45 % monocytów ­ 12,2 % /\ / zakres referencyjny: 4,0 — 12,0 % eozynocytów ­ 5,8 % /\ / zakres referencyjny: < 5,0 % bazocytów ­ 1,4 % /\ / zakres referencyjny: < 1,0 Liczba neutrocytów 2,41 G/l / zakres referencyjny: 1,80 — 7,70 Liczba limfocytów 2,14 G/l / zakres referencyjny: 1 — 5 Liczba monocytów 0,69 G/l / zakres referencyjny: <0,8 Liczba eozynocytów 0,33 G/l / zakres referencyjny: <0,45 Liczba bazocytów 0,08 G/l / zakres referencyjny: <0,2

Szanowny Panie, proszę wykonać jeszcze badanie TSH oraz glukozy na czczo a także CRP i udać się do lekarza pierwszego kontaktu