Do jakiego lekarza udać się z ciągłym bólem głowy i karku?

Od 8 lat mam problem z bólami głowy. Po zrobieniu tomografu wykluczono praktycznie wszystko. Inny lekarz kazał zrobić mi rentgen kręgosłupa szyjnego i okazało się, że mam poluzowane kilka kręgów. Lekarz kazał spać w kołnierzu ale to już nie pomaga i momentami ból jest niesamowity (boli mnie cały kark i głowa na całości). Do jakiego lekarza udać się bo neurolodzy nie wiedzieli co robić.

Lek. Paweł Szadkowski

Zespół bólowy kręgosłupa jest bardzo złożonym problemem, którym zwykle zajmują się lekarze neurolodzy. Może pani skonsultować się również z neurochirurgiem lub reumatologiem.