Do jakiego lekarza z podejrzeniem narkolepsji?

Witam, do jakiego lekarza mam się udać, stwierdzając prawdopodobieńtswo wystąpienia narkolepsji? ;)

Piotr Jurczyk

Witam. Zaburzenia snu są zagadnieniem interdyscyplinarnym, z pogranicza, ale myślę, że najlepiej byłoby zacząć od neurologa, ale warto byłoby dowiedzieć się wcześniej, który z nich specjalizuje się szczególnie w wyżej wymienionych schorzeniach (bo narkolepsja jako choroba częsta na pewno nie jest). Istnieją również w różnych miejscach kraju Poradnie Zaburzeń Snu, które skupiają specjalistów i sprzęt do diagnostyki tychże. Pozdrawiam.