Do jakiego specjalisty mam się udać, by pomógł mi z tymi zawrotami?

Dzień Dobry . Piszę z takim pytaniem ponieważ mam problemy zdrowotne mam niedoczynność tarczycy zażywam leki już od 10lat . Ucieka mi potas z organizmu od 2lat leczę się zażywałam lek Calipoz lecz od ponad miesiąca został zmieniony lek przez neurologa na kaldyum potas jest w normie po wykonanych badaniach . Mam mocne zawroty głowy dwa dni temu zasłabłam wszystko zaczęło wokół mnie wirować oblał mnie pot nie mogłam złapać równowagi Jestem osłabiona bardzo źle się czuje dalej słabo mam z równowaga proszę o poradę co zrobić do jakiego specjalisty się udać by mógł mi pomóc z tymi zawrotami ?nie mogę normalnie żyć. Dziękuję i Pozdrawiam Serdecznie.

Dzień dobry, pierwszym lekarzem do którego powinna się Pani zgłośić jest lekarz który Panią leczy. Opisane przez Panią dolegliwości są niepokojące i wymagają dokładnej diagnostyki i konsultacji np otolaryngologa który przeprowadzi badanie diagostyczne.

Pozdrawiam

Dzień dobry, pierwszym lekarzem do którego powinna się Pani zgłośić jest lekarz który Panią leczy. Opisane przez Panią dolegliwości są niepokojące i wymagają dokładnej diagnostyki i konsultacji np otolaryngologa który przeprowadzi badanie diagostyczne.

Pozdrawiam