Zapytaj lekarza

7 4 2 , 3 0 9

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Do jakiego specjalisty mam się udać na leczenie?

Dzień dobry, ostatnio ja i moja rodzina zauważyliśmy nasilające się zdarzenia typu: 1. "Zamyślanie" (nawet w czasie rozmowy) - wzrok tępo wbity w 1 punkt i wewnętrzna rozmowa. Czasem pomaga zamilknięcie rozmówcy, czasem trzeba mnie zawołać. 2. Gubienie wątków - w czasie dyskusji potrafię zgubić się kilka razy (obojętnie czy mówię ja czy ktoś inny) 3. Problem z przypomnieniem sobie/zaplanowaniem trasy przejazu samochodem w miejsce które dobrze znam np. z domu na rynek Sytuacje jak powyżej towarzyszą mi odkąd pamiętam, ale w ciągu ostatnich lat ich częstoliwość wzrosła kilkaset procent. Proszę o informację, do jakiego specjalisty powinienem się udać?
MĘŻCZYZNA, 31 LAT około miesiąca temu

Dziecko autystyczne w przedszkolu

Autyzm to dziecięce zaburzenie rozwojowe. Częściej występuje u chłopców niż u dziewczynek. Co jeszcze warto wiedzieć na temat autyzmu? Obejrzyj film i dowiedz się więcej o przebywaniu dziecka autystycznego w przedszkolu.

Dzień dobry,Proszę rozważyć wizytę u neurologa lub na początek u internisty, aby polecił podstawowe badania medyczne. Objawy, o których Pan pisze nie muszą mieć podłożna psychologicznego, na początek warto wykluczyć medyczne przyczyny takich objawów. Koniecznie proszę się udać do lekarza, zwłaszcza że objawy postepują.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy