Do jakiego specjalisty należy się zgłosić z takimi problemami?

Dzień dobry Od jakiegoś miesiąca często pojawia się mocna suchość w ustach i częstomocz. Do tego dochodzi zmęczenie i dyskomfort,pieczenie,uwieranie w różnych miejscach ciała. Te bóle są bardzo krótkie ale pojawiają się co chwilę w różnych miejscach (najczęściej:pod lewą łopatka, okolice żeber , dół pleców. Badania krwi na cukrzycę , tarczycę były w porządku. Cholesterol również okej. Badanie moczu wykazały,że nerki również działają jak powinny.Czy jakikolwiek pomysł do jakiego specjalisty się zgłosić ? Poza powyższymi objawami pojawiło się pogorszenie wzroku. Objawy słabną raz na jakiś czas ,ale po kilku dniach wracają. Serdecznie proszę o pomoc i poradę. Pozdrawiam

Witam,

w pierwszej kolejności wskazana była by wizyta u lekarza rodzinnego który dokładnie zbierze wywiad oraz wykona badanie przedmiotowe i zleci odpowiednią diagnostykę a w razie nieprawidłowości w badaniu fizykalnym to zleci konsultacje do odpowiedniego specjalisty.

Pozdrawiam