Dobór aparatu bezligaturowego kosmetycznego

Drodzy Pnastwo, zakladam aparat bezligaturowy kosmetyczny, lekarz kazal mi wybrac pomiedzy aparatem bez ligatur clarity oraz aparatem firmy RMO model FLI CSL. Pierwszy posiada sloty w zamkach,a drugi klapki. Ktory jest bardziej estetyczny i ladniejszy? Jaka jest roznica?Bardzo prosze o pomoc gdyz odpowiedz musze dac do jutra. Lacze najlepsze pozdrowienia!

Witam, jeżeli życzeniem Pani jest leczyć sie aparatem kosmetycznym, to lekarz sam powinien doradzić jaki aparat założyć. Aparaty estetyczne różnią sie pomiędzy sobą wielkością jak i odcieniem zamków, na zębach wybielanych, lepiej wyglądają szafirowe, a na tych bardziej żółtych lepiej wyglądają ceramiczne, bo dają jaśniejsze efekt. Rownież ważna jest higiena noszenia takiego aparatu, bo jeżeli będziemy jeść dużo barwiących produktów, oraz pić dużo mocno parzonej herbaty, to z czasem zamki też przybiorą mało estetyczny kolor i. Ie zawsze dają się wypiaskować. :)