Dobre wyniki badań a brak ciąży

witam, ja i mój mąż mamy książkowe wyniki badań zlecone przez mojego ginekologa a ciąży wciąż brak już od roku się staramy

Mikołaj Cyganok

Witami serdecznie! Istnieje wiele przyczyn niepłodności zarówno męskiej jak i żeńskiej. Jestem pewien, że Państwa lekarz prowadzący, z którym współpracujecie, dołoży wszelkich starań, aby odpowiednio pokierować ścieżką diagnostyczno-terapeutyczną, celem ustalenia przyczyn, przez które mają Państwo problemy ze staraniem się o dziecko. Ponieważ w pytaniu zabrakło informacji, jakie badania dotychczas zostały wykonane, sugeruję dalsze postępowanie zgodnie z zaleceniami ginekologa, pod opieką którego się Państwo znajdują.