Dodatkowe badania po zapaleniu nadjądrza
Witam. Mam dość nie typowe pytanie, otóż miałem zapalenie nadjądrza (nie wiem czy dobrze napisałem) dostałem antybiotyk, i miałem kontrolne USG gdzieś 20 dni temu, wszystko jets w pożądku, i mam wizyte kontrolną, ale wiem że to zapalenie wiąże się z rakiem jąder, i poprostu się martwie, chciałbym zapytać czy jeśli by to było lekarz by to wykrył i oczywiście USG czy to potrzebuje dodatkowych badań, bo jeśli nie to znaczy że raczej nic poważnego bo lekarz mnie badał i miałem USG czyli jest OK. ?

MĘŻCZYZNA, 19 LAT ponad rok temu
Lek. Artur Jeliński Urolog
73 poziom zaufania
Sadze ze powinien pan zaufac temu ktory pana badal ,Nawt jesli mamy watpliowsci to badanie usg i porawa wielkosci jarda uetopwnie dolegtliowsc (bolu goraczki i obrzeku ,w calejj zupenosci wskazuja na chrakter mian zapapanych.Nie ma potrzeby innych badan,