Dodatkowe skurcze serca u 23-letniej osoby

Witam. Mam 23 lata od ponad roku miewam dziwne dodatkowe skurcze serca. Sa one pojedyncze zdarzają sie raz do 3-4 razy max dziennie. Jest to mało odczuwalne bez zadnego bólu ale jednak. Tak jakby lekkie szarpnięcie po czym serce pacuje dalej normalnie. Zauważylem ze stres ma tez wpływ na to ale nie zawsze. Byłem u kardiologa zrobił ekg echo i stwierdził ze mam zdrowe serce i nic złego nie widzi. Czy powinienem się tym przejmowac skoro kardiolog stwierdzil ze wszystko jest w porządku?

prosze ewentualnie suplementowac sobie potas i madnez , najlepiej naturalnie ( banany , pomidory , orzechy itd) , pamiętac o odpowiedniej ilosci płynow. Takie dodatkowe uderzenia sa czesto wariantem normy