Dodatni anty-HBs w ciąży.

Dzień dobry, Jestem w 29 tc. NIE byłam szczepiona na żółtaczkę i nie przypominam sobie, abym miała jej objawy. A jednak wyniki są... dziwne, dlatego powtórzyłam je. Bardzo proszę o ich interpretację. 19.05.2010 antygen HBs o,57 S/CO p/c anty HBs 4867,13 mlU/ml 10.06.2010 antygen HBs o,48 S/CO p/c anty HBs 5021,58 mlU/ml co to oznacza dla mnie i dla dziecka??? Bardzo się martwię. Z góry dziękuję za odpowiedź.

KOBIETA ponad rok temu

Lek. Magdalena Kowalska

Dziękujemy za zadanie pytania.
Twoje pytanie dotyczy prośby interpretacji wyników badań i niestety nie możemy na nie odpowiedzieć. Skonsultuj swoje wyniki badań ze swoim lekarzem prowadzącym, który znając Cię i mając historię Twojej choroby, będzie mógł właściwie ocenić Twój stan zdrowia.
Zachęcamy do zadawania innych pytań, na które z przyjemnością odpowiemy.
Z wyrazami szacunku,
Zespół redakcyjny abcZdrowie.pl