Dodatni wynik na toksoplazmozę

Witam,
chciałam spytać ile to mg: 800 ug kwasu foliowego? A także robiłam badania na toksoplazmozę i wynik wyszedł dodatni 262.3 IU/ml. Czy jestem na nią chora, czy też przeszłam ją w dzieciństwie? Dodam, że jestem w 6 tyg. ciąży.
Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedź.

Witam serdecznie.
W odpowiedzi na pierwsze pytanie - 800ug to 0.8mg. Aby dokonać prawidłowej interpretacji badania serologicznego w kierunku toksoplazmozy należy ocenić miano przeciwciał IgM i IgG. Proszę podać poziom obu przeciwciał wraz z normami obowiązującymi w laboratorium, w którym zostały wykonane.