Dodatni wynik testu ciążowego, brak miesiączki a wynik testu b-HCG

Witam ostatnia miesiączkę mialam 20 wrzesnia,k razem z mezem staramy sie o dzidziusia, 31 pazdziernika kiedy juz nie wystapila nastepna miesiaczka zrobilam dwa testy ciazowe - wynik pozytywny, 7 listopada bylam u ginekologa ktory stwierdzil ze nie widac ciazy . dodam ze mam dlugie cykle i raczej nieregularne miesiaczki. lekarz kazal mi zrobic test beta hcg, zrobilam i pierwszy wynik to 18843 co to moze oznaczac prosze o pomoc?

Milena Lubowicz

Wynik BhCG zdecydowanie wskazuje na ciążę. Możliwe, że było zbyt wcześnie żeby ciążę uwidocznić ale możliwa jest też ciąża pozamaciczna. Proszę udać się do ginekologa na kolejną wyznaczoną wizytę, badanie usg rozstrzygnie sprawę.
Pozdrawiam