Dofinansowanie do aparatu ortodontycznego dla dziecka

Witam. Mam duży problem .mój syn ma 7 lat i musi mieć aparat na zęby,ale ciężko dostać się do ortodenty i muszę chodzić prywatnie.Aparat będzie bardzo dużo kosztował,a mnie nie stać na niego.Na ubezpieczenie trzeba czekać 3 lata a dziecko musi mieć już teraz bo ma niewyrażną mowę.Czy mogłabym się starać gdzieś o sfinansowanie,czy może mi ktoś pomóc,gdzie mam się udać,proszę o pomoc

Witam.Lczenie ortodontyczne mozno podzielić na etapy.Pierwszy -wyrównanie wad szkieletowych i drugi-prostowanie zebow.Pierwszy jest ważniejszy i na tym etapie stosuje się aparaty ruchome,ktore, z reguly nie sa drogie/można rozlozyc na raty/.Drugi etap mozno preprowadzic za kilka lat,nawet w wieku dorosłym i to leczenie nie będzie skomplikowane.Pozdrawiam.Z poważaniem Igor Astaszew.