Dokuczliwe bóle głowy u nastolatki

Witam, Dokucza mi ból głowy. Zaczyna się zawsze, gdy sprzątam, bądź w ogóle ruszam się raptownie, energicznie. Ciężko mi ocenić charakter bólu, coś między pulsującym a uciskiem. Nie wiem, czy to ma związek, ale to podobny ból, jak ten od zbyt długiego przebywania na słońcu. Uniemożliwia mi to efektywne działanie, bo położenie się daje ulgę. Mam tak już od kilku lat. Jestem kobietą, lat 18. Nie mam problemów z ciśnieniem, chorowałam kiedyś na zapalenie opon, anemię. Proszę o pomoc i pozdrawiam.

Niestety nie znam wyników wykonanych badań, należy otrzymać skierowanie do lekarza neurologa, który po badaniach ewentualnie oceni jak ma Pani pomóc, pozdrawiam.