Dokuczliwe szczypanie po operacji wyłuszczenia torbieli z prawego i lewego jajnika

Witam. Jestem 3 tygodnie po operacji wyluszczenia torbieli z prawego i lewego jajnika. Była to operacja metoda tradycyjną. Cięcie nad spojeniem lonowym,w szerz 15 cm. W tej chwili ta rana uporczywe swedzi,szczypie,boli. Jest to strasznie dokuczliwe. Dlaczego tak się dzieje. ? Niepokoi mnie to.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W tym momencie warto zgłosić się do lekarza. Prawdopodobnie jest to związane z zapaleniem będącym konsekwencją infekcji.

Bez zbadania - na odległość nie jestem w stanie odpowiedzieć dlaczego tak się dzieje! Jak sobie Pani to wyobraża??? PROSZĘ UDAĆ SIE DO OPERATORA!!! zż