Dolegliwości bólowe a leczenie kanałowe górnej szóstki

Witam cztery miesiące temu miałam leczenie kanałowe górnej lewej 6 z czego zrobione zostały tylko trzy kanały a czwarty nie został ponieważ ząb ma nietypową budowę anatomiczną ząb został wypełniony tymczasowo i nad budowany obok ma też zęba leczonego kanałowo jakieś trzy lata temu i znowu zaczynam odczuwac dolegiwosc bolowe z stroy tych dowch zebow regója na zimno i ciepło oraz na nacisk i w nocy też dają znac osobie i cięzko jest stwiedzić ktory to zab . Czy to może byc od tej 6 czy 5

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Nie mam możliwości tego stwierdzić przez internet. Konieczna jest wizyta u dentysty. Prawdopodobnie jest to związane z 6.

Najlepiej jak najszybciej udac sie do lekarza stomatologa. Najrozsadniej byloby zrobic zdjecie RTG tej okolicy. Przyczyn takich dolegliwosci moze byc wiele, tymbardziej ze zeby sa juz po leceniu kanalowy....zdjecie bedzie niezbedne