Dolegliwości bólowe okolic żeber a możliwe przyczyny

Witam.Od jakiegoś czasu miewam tęmpe bule z prawej strony pod żebrem wyprużnienia ma normalne USG i wyniki krwi OK czasami od tego bólu jest mi nie dobrze przy pochyleni bul sie nasila.

Lek. Bartosz Małek

Szanowny Panie,
Przyczyną tych dolegliwości może być kamica pęcherzyka żółciowego, powiększenie wątroby i inne. Sugeruję konsultację u internisty lub gastrologa, który zleci dodatkowe badania i oceni przyczynę objawów.