Dolegliwości bólowe po artroskopii kolana

Witam jestem po artroskopi kolana mialem usuwany przerosniety fald maziowki jedno robili w czerwcu a drugie w listopadzie 2018roku bola mnie do dzisiaj a zwlaszcza te co mialem w czerwcu nawet zgiac nie moge do konca a przy okazji cos mi strzela prosze o porady

Szanowny Panie, proszę udać się do lekarza, mogło dojść do powstania zrostów w stawie