Dolegliwości bólowe przy nacisku na żebra i miednicę - co to może być?

Dzień dobry. od powiedzmy tygodnia, kiedy nacisnę zebra z tyłu albo miednicę u skrajów, również z tyłu - odczuwam dolegliwości bólowe, wprawdzie niezbyt silne, ale jednak. Co to może być? Powinienem się udać do jakiegoś lekarza? Innych objawów nie zauważam. Mam lekką nadwagę, pracuję za biurkiem, cholesterol w normie, futbol dwa razy w tygodniu.

Szanowny Panie, niestety objawy są bardzo niespecyficzne. Proponuję udać się do lekarza rodzinnego. Pozdrawiam