Dolegliwości bólowe ze strony wstrząśnietej jedynki górnej

Jak długo mogę odczuwać drobne dolegliwości bólowe ze strony wstrząśnietej jedynki górnej? Jodczuwam drobny jakby ucisk, jak długo się goi?

Mam problem z odpowiedzią ze względu na zbyt ogólne sformułowanie pytania. Nie wiem co ukrywa się pod pojęciem 'wstrząśniętej' jedynki. Może po odpowiedź warto byłoby zgłosić się do swojego stomatologa.Tym sposobem będzie on miał ząb pod opieką w razie konieczności podjęcia jakiegoś leczenia. Pozdrawiam

Proszę udać sie do lekarza stomatologa aby zdiagnozować stan zęba. Należy między innymi zbadać żywotność jedynki, zrobić zdjęcie rtg, zebrać dokładny wywiad. Bez tych informacji postawienie diagnozy, a tym samym udzielenie odpowiedzi na Pana pytanie nie jest możliwe. Pozdrawiam serdecznie

To zależy co się stało i w jakim stopniu ząb uległ urazowi , od kilku dni do kilku tygodni , jednak bół , który nie przeszedł po 3 -4 dniach powienien skłonić Panan do wizyty w gabinecie