Dolegliwości ze strony wątroby i podwyższony poziom bilirubiny

Z dolegliwoscia watraby borykam od killku lat w 2005 roku miałem powiekszenie watraby i stłuszczenie .Obecnie mam stłuszczenie i wynik badania krwi wykazał podwyszona bilirubina całkowita wynosi -32.29 umol/l pdwyszony alat-62 ul . HBS angtygen ujemny .Bilibrubina pierwszyy raz taka wysoka wczesniej miałem podwyszona nieznacznie odcien moczu -zółty kału -blado zółty.Co moze byc przyczyna ta wysokiiej bilrubiny Obecnie lekarz rodzinny skierował mnie do poradni zakaznej' za porade dziiekuje

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Myślę iż Pani objawy wynikają z podstawowej choroby miąższu wątroby.