Domowe sposoby na nieprzyjemny zapach stóp

jak pozbyć się nieprzyjemnego zapachu stup sposobami domowymi
ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Aby pozbyć się nieprzyjemnego zapachu warto regularnie moczyć stopy w wodzie z dodatkiem soli lub dwiema torebkami czarnej herbaty. Stosowanie na co dzień talku lub innych preparatów przeciw poceniu często także przynosi poprawę stanu stóp. Musi Pan pamiętać by nosić bawełniane, naturalne skarpetki w których stopa może swobodnie oddychać. Podstawowym jednak kryterium jest odpowiednia i częsta higiena, szczególnie w okresie letnim.

Witam,
moczenie stóp w KmNO4 - słaby lekko fiołkowy roztwór 30 minut wieczorem.
dezodoranty do stóp np. Scholl + zasypka na dzień.
Pozdrawiam