Dopasowanie korony a wybielanie zębów

Lata temu mialam leczona kanalowo 1 gorna zab rozni sie kolorem jest teoche ciemniejszy od raszty. Chcialabym zrobic sobie korone jednak wiem ze korony nie da sie wybielic. Co w wypadku gdybym chciala wybielic zeby czy lepiej najpier to zrobic i pozniej korone dopasowana do koloru reszty czy tez korone jesniejsza od zebow i pozniej wybielanie

Witam serdecznie,
Zdecydowanie najlepszym rozwiązaniem jest najpierw wybielenie zębów, a później wykonanie korony. Dzięki temu osiągniemy najlepszy efekt estetyczny.
W przypadku chęci wcześniejszego wykonania jaśniejszej korony, a dopiero potem wybielenia zębów, efekt końcowy może niestety różnić się od naszych oczekiwań.

Najlepiej najpierw wybielać zęby a potem dobierać kolor po ok 14 dniach. Należy pamiętać, że kolor po jakimś czasie znów będzie ciemniejszy i zabieg trzeba będzie powtórzyć