Dość dobrze wysycany obszar w rzucie podobojczykowym partii prawego płuca z przedniego odcinka II żebra
RTG klatki piersiowej Witam serdecznie Przepona ustawiona prawidłowo, jamy opłucne wolne. Pola płucne bez świeżych zagęszczeń miąższowych .Dość dobrze wysycany obszar w rzucie podobojczykowym partii prawego płuca z przedniego odcinka II żebra?. Wskazania – zdjęcie w projekcie ,,na szczyty”.Mam 53 lata , jestem mężczyzną nie palącym

MĘŻCZYZNA, 53 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
W opisanej sytuacji należy wykonać celowane zdjęcie RTG. Proszę udać się na wizytę do lekarza prowadzącego, który zleci niezbędne badanie.