Dość skąpe unaczynienie gruczołu tarczycy

Witam,od roku jestem coraz bardziej śpiąca,trudność sprawia mi nawet sprzątanie.Zasugerowano mi ze może to tarczyca.zrobilam badania oto wyniki:FT3-3,9pmol/l,FT4-12,27,TSH-2.88mlU/l (wyniki z 22.04.14)powtorzylamFT4-13.36pmol/l'ANTY-TG-19,57lU/ml'ANTY-TPO-9,9.(wyniki z10.07.14)USG-Oba Platy tarczycydosc male-prawy-11mm/9/38,lewy-9mm/8/33.oba Platy o nieco nierównych zarysach ale o prawidłowym,jednorodnym echu.Bez zmian ogniskowych.Unaczynienie gruczołu dość skąpe.Bardzo prosze o opinie.

Szanowna Pani,
wyniki badań hormonalnych tarczycy wydają się być prawidłowe, podwyższone są tylko oznaczenia przeciwciał. Raczej nie zaburzenie czynności tarczycy odpowiada za te objawy
Pozdrawiam
dr R.Anielski