Dość znaczne krwawienia między miesiączkami

Jaki może być powód: obfite miesiączkowanie, cykl 24 dni z czego 5-8 dni trwa miesiączka, krwawienia dość znaczne między miesiączkami

Marta Mielniczuk

Istnieje wiele przyczyn krwiawień międzymiesiączkowych, aby wykluczyć najpoważniejsze przyczyny sugerowałabym Pani wizytę u ginekologa, w tym wypadku nie jest możliwe postawienie rozpoznania bez badania ginekologicznego. Pozdrawiam.