Doskwierający ból w obu stawach skokowych u 20-latka

Witam, od kilku tygodniu, może i nawet od trzech miesięcy, odczuwam doskwierający ból w obu stawach skokowych. Nie jestem sportowcem, nie uznałem żadnej kontuzji - nic. Ból pojawia się rano, kiedy leżę oraz w godzinach wieczornych i trwa bez przerwy. Co może być tego przyczyną ?

Szanowny Panie, niestety nie jestem w stanie pomóc z poziomu portalu. Proszę udać się do ortopedy