Dostałem po raz drugi na członku wewnątrz czerwonych plamek.Czy to coś poważnego?

Dokładnie takie same plamki dostałem ok. rok temu... nie bolą nie szczypią praktycznie nawet ich nie czuje...   Wogóle nic, są tylko widoczne, 2 dni temu znowu się pojawiły czerwone plamki (jaskrawy czerwony) dziś byłem u urologa ale plamki zniknęły. Pan doktor popatrzył powiedział że może jakieś zmiany grzybiczne i tyle, przepisał tabletki i na tym koniec, coś nie jestem przekonany co do jego rozpoznania. Te plamki nie są jakieś wystające, ani nie pękają ani nie są twarde i same znikaja tak jak sie pojawiają.   Poczytałem troszkę i boję się że to jakiś grożny wirus? Co to za plamki? Help.

Dobrze, że był Pan u urologa i badał Pana specjalista. Niestety nie pomogę Panu bardziej niż on. Zastanawiam się tylko, czy wystąpienie tych zmian nie wiąże się przypadkim z wcześniejszym odbyciem stosunku płciowego. Czy przed wystąpieniem zmian nie uprawiał Pan seksu? Może gra wstępna nie była długa i pochwa partnerki nie była wystarczająco wilgotna. Albo partnerka jest drobna i "ciasna" w miejscu intymnym. W takiej sytuacji na penisie mogą powstać niewielkie otarcia i wyboczynki - są płaskie, niewyczuwalne (tak jak Pańskie zmiany). Po jakimś czasie znikają bez śladu i są niegroźne. Myślę, że nie ma powodów do niepokoju.