Dostępność zastrzyków Ubichinon

CZY W POLSCE MOZNA DOSTAC ZASTRZYKI-UBICHINON ,CZY SA DOSTEPNE BEZ RECEPTY?MAM CHORA KUZYNKE,KTORA MIESZKA NA UKRAINIE DO LIPSA BYLY DOSTEPNE ,A TERAZ JE WYCOFANO A JEJ SA BARDZO POMOCNE JAK MOGE JEJ POMOC,CZY MOZE JEST COS W ZASTEPSTWIE?BARDZO PROSZE O INFORMACJE.DZIEKUJE POZDRAWIAM!!

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Ubichinon compositum jest lekiem Rp co oznacza iż lek wydawany jest wyłącznie z przepisu lekarza, jednak obecnie nie znajduję go na liście preparatów zarejestrowanych w Polsce.