Dotknięcie penisem warg sromowych a ryzyko ciąży

Witam Jakiś czas temu całowałam się z moim chłopakiem,później doszło do pieszczot. Chciałam podkreślić że chłopak nie miał wytrysku a jedynie lekko w jednej sekundzie dotknął moich warg sromowych swoim penisem, nie uprawialiśmy seksu i nie wkładał swojego penisa do mojej pochwy. Chciałam zapytać czy jest jakaś możliwość że mogło dojść do zapłodnienia jeśli tak to jaka?Czy częste oddawanie moczu w tym przypadku może być objawem ciąży jeśli w ogóle ona istnieje?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Szansa na ciążę wynikająca z tego typu zachowania jest skrajnie znikoma. oczywiście nie mogę jej wykluczyć. Częste oddawanie moczu może być spowodowane infekcją lub stresem związanym z zaistniałą sytuacją.