Dotknięcie ręką okolic intymnych a ryzyko ciąży

Czy jesli w 7 dniu cyklu prawdopodobnie nie mialam dni plodnych a zostqlam dotknieta u wejscia pochwy reka, ktora mogla dotykac spermy po czym zostala dwukrotnie umyta woda z mydlem,(partner dotknwl mnie po umyciu i wytarciu dloni wlqsbie) jake jest ryzyko ciazy? Test zrobiony po 15 dniach dal wynik negatywny. Prosze o odpowiedz.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Jeżeli ma Pani regularne cykle 28-29 dniowe rzeczywiście były to dni niepłodnych. Nie ma obaw o ciążę.