Dotknięcie waginy penisem a ryzyko ciąży

cykle 2013r 30,30,28,32,26,28,30dni.Ostatnie dwie miesiaczki 18.8(5dni),17.9(4dni,5i6plamienie).27.9(11dzien cyklu)mezczyzna dotknal mojego wejscia do pochwy bez zabezpieczenia,wczesniej mial prejakulat na czlonku,ktory pozostawal na moich dloniach.Nie wiem czy podczas bliskiego kontaktu byl"mokry.po zdarzeniu poszlam przemyc wagine chusteczkami z kwasem mlekowym,goraca woda.jest prawdopodobienstwo,ze dotykajacy"otwartej"waginy przez max2-3sek bede w ciazy?
ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Nie można wykluczyć takiej możliwości ale szansa jest znikoma.

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Ryzyko ciąży w takim przypadku jest bardzo małe. Pozdrawiam