Dotykanie okolic intymnych w 16 dniu cyklu a ryzyko ciąży

1. Chłopak dotykał moją pochwę przez majtki mokre z podniecenia. NIe wiem czy miał czystą rękę , czy też nie. BYy dni płodne, jak duż eryyzko ciąży? 2. Chłopak dotykał moich pośladków, na gołe ciało. NIe wiem cyz miał czyste ręce czy też nie. Jak duże ryyzko ciąży? dzień płodny. Obie sytuacje były w 16 dc. 2 tyg pzoniej dostałam krwawienie z odstawienia luteiny 50. Zawsze miałam 2 dnia od odst, miesiac temu 4 dnia, a w tym 6 dnia. Czy to ciąża? 1,3dc--skapsze krw 2,4,5dc-normalne krw

Milena Lubowicz

Szansa na zapłodnienie w takim przypadku jest niewielka. W razie niepokoju albo wątpliwości proszę wykonać test ciążowy.