Dotykanie okolicami intymnymi przez ubrania a ryzyko ciąży

Dzien dobry. Mam pytanie. Jezeli ja z prtnerem bylismy w ubraniach i ja lezalam na nim dotykajac jego peniasa moja pochwa oczywiscie w ubraniach w dni płodne to jest mozliwosc zajscia w ciaze?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Proszę Pani, aby doszlo do ciąży konieczny jest bezpośredni kontakt plemnika z komórka jajową . Wobec tego, przez kontakt plciowy w ubraniu nie ma możliwości zajścia w ciążę. Pozdrawiam