Dręczenie psychiczne przez ojca alkoholika

Mam 47 lat Mój tata był alkoholikiem. Od 24 jestem mężatkom Mąż jest wojskowym. Najpierw 23 lata horroru awantur, bicia mamy ucieczek z domu Potem właściwie do dziś poniżanie wyklinanie przy dzieciach dręczenie psychiczne Obecnie nie wytrzymuje napięcia nie mam siły zamykam się w pokoju czuje się bezsilna Nie wiem co mam robić Nie mogę spać i nie mogę jeść. Prosze powiedzieć gdzie powinnam pójść aby uzyskać pomoc. Nie stać mnie na płatną wizyte. Od męża dostaje 340 zł. miesięcznie na utrzy

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza