Dreszcze i ogólne złe samopoczucie

Witam, od wczoraj wieczorem mam dreszcze tak silne że nie jestem w stanie zapanować nad własnym ciałem. Temperatury nie mam 36,6. Prócz tego uczucie ogólnego rozbicia. Cóż począć? Maciej

Marta Mielniczuk

Witam, być może ma Pan infekcję wirusową. Jeśli objawy będą się utrzymywać, bądź dołączą inne niepokojące objawy, proszę zapisać się na wizytę do lekarza POZ. Pozdrawiam.